Mladim se dogaja

• Projekt Mladim se dogaja

Z novoustanovljenim Javnim zavodom za spodbujanje podjetništva in razvojne projekte Občine Izola smo se prijavili na razpis Javne agencije Spirit Slovenija Mladim se dogaja po metodologiji Z ustvarjalnostjo in inovativnostjo do podjetnosti. Pri projektu bomo sodelovali kot vodilni partner skupaj s Srednjo šolo Pietro Coppo Izola, Osnovno šolo Dante Alighieri Izola, Osnovno šolo Vojke Šmuc Izola in Osnovno šolo Livade. Projekt je zelo pomemben za mlade, na ta način se srečajo s podjetji in krepijo svoje sposobnosti pri nadaljnjem šolanju. Projektne dejavnosti so vsebinsko prilagojene dijakom, na delavnicah bodo sodelovali zunanji mentorji in uspešni podjetniki, predvidena pa je tudi strokovna ekskurzija z obiskom uspešnega podjetja. Koordinator projekta je Manuela Kuzmin Delgiusto.