OBJEM

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.

splošen opis:

Srednja šola Izola sodeluje z Zavodom za šolstvo RS v projektu OBJEM  v sklopu »bralna pismenost in razvoj slovenščine«. Naš zavod se je projektu priključil kot razvojni zavod s ciljem razviti in preizkusiti pedagoške pristope in strategije, ki bodo pripomogle k celostnemu in kontinuiranemu vertikalnemu razvoju bralne pismenosti otrok, učencev in dijakov s poudarkom na razvoju bralnih veščin, motiviranosti za branje, zmožnosti razumevanja prebranega in na pojmovanju branja kot vrednote. V sklopu naštetega se bo iskalo inovativne in prožne pristope za razvoj bralne pismenosti v sodelovanju s šolsko knjižnico, ki naj bi tako postala povezovalna točka pouka in razvoja bralne pismenosti.

Trajanje projekta:  od 4. 11. 2016 do 30. 6. 2022.

Koordinator projekta: Lučka Jevnikar.

(Skupno 101 obiskov, današnjih obiskov 1)