PLANINSKI POHOD ZDRAVE ŠOLE NA SLAVNIK

V četrtek, 27.06.2024, smo učitelji in vzgojitelji naše šole imeli planinski pohod na Slavnik. Pohoda se je udeležilo kar 35 učiteljev. Izhodišče pohoda je bila Prešnica. Po dobri uri in pol hoje smo osvojili vrh Slavnika. Med potjo smo občudovali cvetoče travnike, na vrhu pa prelepe poglede v dolino.

Pohod Zdrave šole smo združili z delovnim sestankom, na katerem smo skupaj z ravnateljico osvežili vsebine šolske dokumentacije.

Člani projekta Varno in spodbudno učno okolje pa so izvedli zanimive delavnice. Preizkusili smo se v poznavanju glasbenih uspešnic, prepoznavanju fotografij naših sodelavcev iz otroštva, logičnega izziva in izvedbi iger neverbalne komunikacije.

Po kosilu smo odšli domov, sicer malo utrujeni, vendar polni pozitivne energije. Dan smo preživeli sproščeno, ustvarjalno, se bolje spoznali in veliko smejali.

Morda vam bo všeč tudi...